O nás

Jsme česká firma s příběhem a rádi se s vámi o něj podělíme. Věříme, že láska ve všech jejích podobách je klíčem k opravdovému štěstí – láska partnerská, mateřská, láska ke sportu, jídlu, a mnoho dalšího.

Celý náš příběh začal touhou poznat toho pravého a najít smysl života. V dnešní uspěchané době se často zapomínáme zastavit a zamyslet se nad tím, co je opravdu důležité. A nakonec se potkali - dva neobyčejní vtipálci, kteří si uvědomili, že individualita a odlišnost jsou něčím, co nás činí jedinečnými. Oba jsme měli lásku ke všemu, co je přírodní a autentické. To můžete vidět především na našem hlavním komponentu, protože srdcem každého náramku je korálek ze dřeva Jizerských hor. Zamilovali jsme si minerály a šperky, které nám přinášely nejen krásu, ale i hlubší smysl. Možná i proto, že on je ze severu, z místa, kde minerály a šperkařský průmysl mají velkou historii.

Jednoho dne jsme se rozhodli svou vášeň proměnit ve skutečnost a začít tvořit šperky sami. Ona, s neuvěřitelným citlivým vkusem, se pustila do návrhů a detailů, zatímco on, s odvahou a podnikavostí, přivedl naše sny k životu. Vzniklo Maureli – naše malá dílna plná lásky a kreativity.

Ale náš příběh nekončí jen u nás dvou. Důležitou součástí naší cesty je chráněná dílna, kde společně s úžasnými ženami tvoříme tyto nádherné šperky. Spolupracujeme s lidmi se zdravotním postižením, kteří přinášejí do naší tvorby jedinečnou energii a nadšení. Odkaz na naši chráněnou dílnu ⇒ PARAMI GROUP s.r.o.

Jsme hrdí na to, že naše firma tvoří nejen krásné šperky, ale také pomáhá těm, kteří to v životě nemají lehké. Vaše podpora nám dává sílu a motivaci pokračovat v našem snu a dělat to, co milujeme – tvořit věci, které nás spojují s přírodou a sami se sebou.

Děkujeme za vaši podporu a těšíme se, že budeme i nadále tvořit nádherné šperky plné lásky a výjimečnosti.

 

Zpět do obchodu