Reklamace

Rádi bychom Vás ujistili, že vaše spokojenost s našimi produkty a službami má pro nás nejvyšší prioritu. Pokud jste s doručeným zbožím nespokojeni z jakéhokoli důvodu, jako například - náramek se liší od vašich očekávání nebo vám nevyhovuje velikost, máte právo nám ho vrátit.

Chceme, abyste měli snadný a pohodlný proces vrácení zboží. Prosíme, abyste nám zboží odeslali zpět doporučeně na uvedenou adresu. Nezapomeňte přiložit reklamační formulář(příloha dole), kopii dokladu o nákupu, abychom mohli ověřit vaši objednávku a kromě toho, abychom mohli bez zbytečných prodlev vrátit peníze za vrácenou objednávku, prosíme vás o uvedení čísla vašeho účtu. Vaše peníze budou vráceny na tento účet, a to co nejdříve po přijetí a zpracování vráceného zboží.

Máme zájem zlepšit naše služby, a proto bychom byli vděční, kdybyste nám napsali krátký popis důvodu vrácení objednávky. To nám pomůže lépe porozumět vašim potřebám a zlepšit naše nabídky pro vás a naše další zákazníky.

Děkujeme za vaši spolupráci a důvěru v naši firmu. Jsme rádi, že jste naším zákazníkem, a pokud budete mít jakékoli další dotazy nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat.

 

PARAMI GROUP s.r.o.

Lovosická 711/30

190 00 Praha 9

Váš tým Maureli!

 

Reklamační formulář: Reklamace

Zpět do obchodu